Autor stránek

Autor stránek

L.D.G.

4.červenec 2011

Dne 4.července 2011 v časných ranních hodinách, skonalo ve věku 98 let, Jeho císařské a královské veličenstvo, Dr.Otto von Habsburg. Vzpomeňme v modlitbě, čest Jeho památce.
REX NUMQUAM MORITUR !
otto.jpg

4.červenec 2011

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (51 | 100%)

Bylo nám to třeba?

Ano, bylo nám to třeba ,abychom nemalým dílem přispěli k rozložení státního útvaru,
který nám zajišťoval prosperitu,svobodu a bezpečnost? Vždyť co nám chybělo!! Naše země byla lídrem průmyslu Rakouska - Uherska, měli jsme svoje zastoupení v říšském sněmu, měli jsme svoji šlechtu - českou šlechtu, která důsledně dbala, aby český národ nezanikl a aby hrál důstojnou roli v mnohonárodnostním Rakousku - Uhersku.
Naši předci nežili na dluh, na úkor dalších generací, ale měli jenom to, na co si vydělali. Pravda, i tehdy byla byrokracie, ale jen málokterý úředník byl pod penzí. (to převzala i Masarykova republika). První republika stavěla na průmyslovém potenciálu Rakouska - Uherska a byla díky tomu jednou z nejvíce prosperujících zemí Evropy.
Kde bylo Němkecko, Holandsko, Belgie a Francie? Politici z těchto zemí považovali Československo za ostrov demokracie, stability a prosperity v jinak rozbouřených vodách neklidné první poloviny dvacátého století.( A dnes?Kdejaký Sarkózy a Berlusconi nás okřikují a ponižují).
Pravda, nebylo vše ideální v dobách kdy naše země patřila k soustátí Rakouska - Uherska. Ale položme si otázku, kde bychom byli a byli bychom vůbec, kdyby tenkrát v listopadu roku 1620 na Bílé Hoře zvítězila vojska stavů a císařstí byli na hlavu poraženi? Co by s námi udělal falcký kurfiřt, kterého šlechta - odbojná šlechta zvolila svým vzdorokrálem? Do kolika knížectví, či markrabství bychom byli rozděleni? Jak znám Němce, tak naše generace dnešních šedesátníků by neuměla ani slovo česky. Jenom umělá propaganda vytvořila ze stavovského povstání odboj veškerého lidu. Je to blbost. Lid s tím neměl nic společného, šlo pouze o majetky a výhody kasty vyvolených.O nic víc. Já říkám a budu to říkat stále VÍTĚZSTVÍ CÍSAŘSKÝCH VOJSK NA BÍLÉ HOŘE zachránilo český národ.
Proč to píšu? Teď je velmi moderní a jaksi žádoucí propagace Lisabonu, ale kdo tu smlouvu vlastně zná? Kdo ví co nám přinese? Uvědomte si vy všichni, kdo tak bezhlavě a slepě věříte v EU že........STÁTNÍ SUVERENITY, PRÁVA ROZHODOVAT SI O VLASTNÍ ZEMI se vzdáme jenom jednou. Lezeme dobrovolně do chomoutu, který se nazývá FRANCIE a NĚMECKO. Chceme dobrovolně odevzdat svoji suverenitu zemím, které vyprodukovaly rozvrat Evropy (Francie -Francouzská revoluce a Německo, které pomohlo k vytvoření SSSR, I. a II. světová válka). Sedím nad mapou Rakouska Uherska, dívám se na portrét císaře Karla I. a říkám si - "bylo nám to potřeba"?
Jiří Strašek pátek 16. říjen 2009
Pá 12. listopad 2010, 10:28:37 CET
ludva65
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one